آخرین اخبار درباره وقوع سانحه برای یکی از بالگرد‌های همراه رئیس جمهور

برخی اخبار حاکی از آن است که بالگرد حامل آیت الله رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است

به گزارش گروه سیاسی  تبریز آنلاین، برخی اخبار حاکی از آن است که بالگرد حامل آیت الله رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است.

با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته اند تماسی با مرکز برقرار کنند و بدین جهت امیدواری برای پایان این حادثه بدون تلفات جانی افزایش یافته است.

در این کاروان، ۳ هلیکوپتر حضور داشته اند که دو هلیکوپتر که برخی وزرا و مسولان در آن حضور داشته اند سالم به مقصد رسیده اند.

شنیده شده است آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز و آقای امیرعبداللهیان وزیر خارجه نیز در هلیکوپتر حامل رییس جمهور حضور داشتند.

در برخی اخبار آمده است که به دلیل مه آلود بودن هوای منطقه شمال آذربایجان شرقی، کاروان همراه رئیس جمهور مجبور به ادامه سفر به صورت زمینی شد.

با توجه به تماس تلفنی یکی از همراهان رئیس جمهور با مرکز که پس از سانحه صورت گرفته، امید های فراوانی برای پایان بدون تلفات جانی این واقعه وجود دارد.

آقایان محرابیان و بذرپاش، وزرای نیرو و راه که در بالگرد‌های دیگر حضور داشته اند، سالم به مقصد رسیده‌اند.

تلاش گسترده نیرو‌های امدادی برای جستجوی بالگرد حامل رئیس جمهور

نیرو‌های امدادی هلال احمر و نیرو‌های کمکی نظامی و انتظامی از همان ابتدای گزارش سانحه برای بالگرد رئیس جمهور، عملیات گسترده‌ای برای یافتن این بالگرد آغاز کرده‌اند.

افراد محلی میگویند که به دلیل فضای مه آلود منطقه، هنوز وضعیت بالگرد مشخص نیست.

 مه‌گرفتگی در منطقه محل حادثه برای بالگرد رئیس جمهور به قدری شدید است که تا ۵۰ متری به سختی دیده می‌شود؛ این منطقه ماشین رو نیست؛ نیروها به صورت پیاده در حال گشت‌زنی هستند.

وزیر کشور وقوع سانحه برای بالگرد رئیسی از سوی وزیر کشور تایید کرده است.

شبکه خبر نیز از وقوع سانحه سقوط برای یکی از بالگرد‌های رئیس‌جمهور خبر داده است.

اخبار تکمیلی منتشر خواهد شد.