برگزاری تورنمنت چهارجانبه با حضور تراکتور و روبین کازان

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در آینده تورنمنت چهارجانبه‌ای با حضور تراکتور، روبین کازان و دو باشگاه دیگر برگزار کنیم که منجر به توسعه روابط و اشتراکات فرهنگی طرفین می‌شود.

به گزارش تبریز آنلاین، عابدین خرّم صبح امروز در بازدید «رستم مینیخانوف» رئیس جمهور تاتارستان، و «سرگی کوگوگین» مدیرعامل شرکت «کاماز» روسیه از شرکت رخش خودرو، با تمجید از فعالیت‌های گروه سرمایه‌گذاری دریک اظهار داشت: این هلدینگ و شرکت‌های تابعه آن همچون رخش خودرو، غنیمتی برای استان آذربایجان‌شرقی و ایران به شمار می‌روند.

وی افزود: رخش خودرو می‌تواند بخش عمده‌ای از نیازهای حمل و نقلی کشور را در شرایط تحریم رفع کند. ما از اعضای هیأت روسی درخواست می‌کنیم تا موانع موجود در راستای توسعه همکاری شرکت‌های رخش خودرو و کاماز را مرتفع کنند.

خرّم با بیان اینکه دولت ایران آمادگی پشتیبانی کامل از مشارکت بخش‌خصوصی با شرکت‌های روسیه در زمینه توسعه فعالیت‌های صنعتی و اقتصادی را دارد، افزود: گروه دریک با رهبری زنوزی یکی از مجموعه‌های موفق بخش خصوصی ایران است که در طی بیش از دو دهه اخیر فعالیت‌های چشم‌گیری در زمینه‌های مختلف صنعتی و تجاری داشته و اکنون نیز نقش پر رنگی در توسعه اقتصادی استان آذربایجان‌شرقی و کشور دارد.

خرّم با تاکید بر ضرورت توسعه روابط آذربایجان‌شرقی و جمهوری خودمختار تاتارستان در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ورزشی، بیان داشت: برای مثال می‌توانیم در آینده تورنمنت چهارجانبه‌ای با حضور تراکتور، روبین کازان و دو باشگاه دیگر برگزار کنیم که منجر به توسعه روابط و اشتراکات فرهنگی طرفین می‌شود.