جشنواره رسانه‌ای «تبریز ما» به ایستگاه آخر رسید

دبیر اجرایی جشنواره رسانه‌ای -پژوهشی «تبریز ما» با اشاره به پایان داوری آثار ارسالی به دبیرخانه اعلام کرد: آیین اختتامیه این رویداد رسانه‌ای، شنبه آینده، بیست و سوم مهر ماه، برگزار می‌شود.

به گزارش تبریز آنلاین، امیر دهقان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در مجموع ۱۳۰ اثر به دبیرخانه جشنواره «تبریز ما» ارسال شده بود، افزود: داوری آثار در دو بخش رسانه ای و پژوهشی در محورهای اقتصاد شهری، عدالت شهری، حاشیه نشینی و بافت فرسوده، شهرسازی و معماری و … انجام گرفته و نفرات برگزیده در آیین اختتامیه، معرفی و تجلیل می شوند.

وی اضافه کرد: اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای – پژوهشی «تبریز ما» با حضور اعضای شورای شهر تبریز، مدیران شهرداری و اهالی فرهنگ و رسانه برگزار می شود.

دهقان با اشاره به اینکه آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره از بیش از ۳۰ رسانه بود، ادامه داد: برای دقت در انتخاب نفرات برتر، هیات انتخاب و اعضای هیات داوران جشنواره، آثار ارسالی به دبیرخانه را در ۲ نوبت و با دقت تمام، تعیین شاخص های عمومی و اختصاصی برای هر قالب خبری، بررسی کردند.

وی ابراز امیدواری کرد که برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای – پژوهشی «تبریز ما»، زمینه ساز تداوم این رویداد رسانه ای با قوت بیشتر در دوره های بعدی و ایجاد بستر لازم برای تعامل هر چه بیشتر فعالان رسانه ای با مدیریت شهری و شورای شهر تبریز باشد.