مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

فضای مجازی را دارای فرصت ها و تهدیدهای متعدد است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، فضای مجازی را دارای فرصت ها و تهدیدهای متعدد دانست و بهره گیری صحیح از فرصت های این فضا را زمینه ساز رشد جریان انسانی- فرهنگی پیشرو به ویژه در نسل کودک و نوجوان برشمرد.

به گزارش  تبریز آنلاین، حجت الاسلام سیدمحمود حسینی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی امروز در جمع خبرنگاران، فضای مجازی را دارای فرصت ها و تهدیدهای متعدد دانست و بهره گیری صحیح از فرصت های این فضا را زمینه ساز رشد جریان انسانی- فرهنگی پیشرو به ویژه در نسل کودک و نوجوان برشمرد.

وی با تاکید بر اینکه ضرورت تربیت صحیح کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور گفت: بهره گیری از فضای مجازی در کنار فضاهای واقعی برای شکل دهی به افکار و رفتار این قشر عظیم ضروری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه برگزاری پویش ها، جشنواره ها و مسابقات مجازی دارای اهمیت بوده افزود: در این راستا پویش اولین میهمانی ویژه روزه اولی ها، پویش نسل مقاومت، پویش ترنم غدیری، پویش مکتب حسینی و جشنواره تولید محتوای برهان در سال جاری برگزار شد.

حجت الاسلام حسینی تداوم این پویش ها را برای تعمیق هویت دینی و ملی کودکان و نوجوانان و رشد جریان فرهنگی پیشرو ضروری دانست و ادامه داد: یکی دیگر از کارکردهای پویش های مجازی زمینه سازی برای تربیت کادر برای آینده نظام اسلامی در کنار سایر اقدامات تربیتی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از اتمام پویش مکتب حسینی نیز خبر داد و افزود: در این پویش که به مناسبت ماه محرم طراحی و اجرا شد، ۱۶ نفر در بخش عکس از حضور کودکان و نوجوانان در عزاداری ها، ۲۱ نفر در بخش فیلم، ۱۷ نفر در بخش کتابخوانی از کتاب صوتی «حسین از زبان حسین(ع)» منتخب شده و جوایز منتخبان اهدا شد.