پیام تسلیت مسئولان استان آذربایجان شرقی در پی شهادت برادر بسیجی حسین اوجاقی

مسئولان استان آذربایجان شرقی، در پی شهادت برادر بسیجی حسین اوجاقی در ناهنجاری های روز گذشته تبریز پیامی صادر کردند.

به گزارش تبریز آنلاین،  مسئولان استان آذربایجان شرقی، در پی شهادت برادر بسیجی حسین اوجاقی در ناهنجاری های روز گذشته تبریز پیامی صادر کردند

 

متن پیام حوزه علمیه آذربایجان شرقی:

بسم رب الشهدا والصدیقین

من المومنین رجال صدقواما عاهدوا علیه فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلا

بار دیگر دستان پلید و خون آشام آشوبگران و اغتشاش کنندگان مزدور از آستین پلید جیره خوارگی و غربزدگی و عبری تابعی و وهابی و داعشی صفتی  بیرون آمد و فرزندی از تبار ابراهیمیان زمان را به مسلخ برد تا ماهیت ننگین ضدیت با دین را نشان دهد وتا از رهگذر غارت و شهادت به نیت شوم خیال برآندازی درخت پرتناور انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشاند که زهی خیال باطل و خوابی آشفته.  الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء.

وه که چه غافلند در یوزگانی که شعار فرزندان خمینی را نشنیده یا خود را به اصم و ابکمی زده اند که رقصی چنین میانه در خون آرزوی ماست.

حوزه علمیه استان آذربایجانشرقی ضمن تسلیت شهادت بسیجی جان برکف حسین اجاقی به خانواده محترم ایشان  وگرامیداشت هفته دفاع مقدس با این شهید عزیز پیمان می بندد که تا جان داریم پای ارزش های دینی و مقدسات و انقلاب خواهیم ماند و نخواهیم گذاشت که شب پره های ظلمت نشین روشنایی وطن را تاریک و تیره سازنند و پرچم خونین انقلاب اسلامی بربلندای تاریخ این مرز و بوم همچنان برافراشته خواهد ماند.

ان شاء الله
مدیریت حوزه علمیه استان آذربایجانشرقی

 

متن پیام رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

شهادت مدافع امنیت شهر، بسیجی شهید حسین اجاقی، بار دیگر بر حقانیت مکتب جمهوری اسلامی صحّه گذاشته و ملت را امیدوار به تداوم راه شهدا کرد.

بار دیگر منافقین کوردل و دشمنان قسم‌خورده ملت ایران فرصتی یافتند تا طینت زشت و پلید خود را نمایان سازند و به زعم خودشان با ایجاد اغتشاش و تحریک مردم سعی در تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

بحمدالله با هوشیاری مردم فهیم، انقلابی و ولایتمدار  تبریز این بار نیز تیر آنها به سنگ خورد؛ هر چند فرزند عزیزی را از ما گرفتند.

اینجانبان ضمن محکومیت فتنه اخیر و اغتشاشات خیابانی و تخریب اموال عمومی شهر، شهادت مدافع امنیت، بسیجی شهید حسین اجاقی را محضر حضرت ولیعصر(عج)، ولی‌امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خانواده‌های معظم شهدا و خانواده این شهید بزرگوار تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان ایشان طلب صبر جزیل داریم.

رسول برگی

یعقوب هوشیار

 

متن پیام  استاندار آذربایجان شرقی:

خبر تاسف‌بار و غم‌انگیز شهادت برادر بسیجی آقای حسین اوجاقی به دست اغتشاش‌گران و عناصر ضدانقلاب موجب تألم و تأثر روحی اینجانب شد.

بی‌شک این اقدام غیرانسانی و ددمنشانه علیه کسانی که برای دفاع از نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش می‌کنند، از سوی هر انسان آزاده‌ای محکوم است.

مطمئناً دشمنان امنیت و آرامش ملت ایران با این اقدامات کور و وحشیانه به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت و در سایه تلاش و فداکاری نیروهای نظامی و انتظامی، خدشه‌ای به امنیت این مرزوبوم وارد نخواهد شد.

اینجانب شهادت مظلومانه این شهید سرافراز مدافع امنیت را به خانواده محترم ایشان و مردم شهیدپرور تبریز و استان آذربایجان شرقی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آن شهید والامقام، علو درجات و برای بازماندگان، صبر و اجر مسألت دارم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین ظهر امروز با حضور در منزل خانواده اوجاقی، با خانواده این شهید دیدار و ابراز همدردی کرد.

حسین اوجاقی از بسیجیان تبریز روز گذشته، ۳۰ شهریورماه با ضرب چاقو توسط اغتشاشگران به شهادت رسید.

 

در حال تکمیل …